12. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi
10 - 13 Mart 2016 / Sueno Belek Kongre Merkezi, Antalya - Türkiye
Untitled Document

Kongre Merkezi

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5

Antalya Belek’te Nisan 2015’te hizmete giren Sueno Belek Kongre Merkezi, bölgenin en yeni ve en büyük kongre merkezi olup, ulusal ve uluslararası çeşitli birçok organizasyona ev sahipliği yapmaya başlamıştır.

Belek bölgesindeki denize sıfır olan 110 dönüm arazide konumlanan bölgenin yeni gözdesi tesis; misafirlerin her noktada kolaylıkla ulaşabilecekleri yiyecek-içecek üniteleri ve spor alanları ile; konuklarına oldukça geniş kapsamlı ve alternatifli hizmet imkanları sunmaktadır.

Toplamda 25'e kadar çıkabilen kongre merkezindeki salonları son teknoloji ile donatılmış olup; misafirlerin organizasyonlardaki tüm istekleri göz önünde bulundurularak yapılandırılmıştır. 2 bin 584 m² büyüklüğünde ve 4 eşit bölüme ayrılabilen ana salonu ile bölgenin en büyük kolonsuz salonuna sahip olan Kongre Merkezi aynı anda 3600 kişi kullanım kapasitesine sahiptir.

Her türlü talebe uygun farklı boyutlardaki salon ve toplantı odaları sayesinde, her tip organizasyona ev sahipliği yapabilmektedir. Standart tüm ekipman ve donanıma sahip kongre merkezinin ayrıca alt katında yaklaşık 400 araçlık kapalı otoparkı bulunmaktadır.

Sueno Belek Kongre Merkezi misafirlerinin memnuniyeti ve konforu için tüm detayları ayrıntılı olarak düşünmüş ve pek çok organizasyona deneyimli ekibi ile ev sahipliği yapmaktadır.


 

 
LookUs & Online Makale