12. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi
10 - 13 Mart 2016 / Sueno Belek Kongre Merkezi, Antalya - Türkiye
Untitled Document

Genel Bilgiler

Kongre Tarihleri
10-13 Mart 2016   

Kongre Merkezi 
Sueno Belek Otel Kongre ve Toplantı Merkezi, Belek Antalya'da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili ingilizce'dir. Simultane hizmeti verilecek salonlar ayrıca duyurulacaktır.
 
Kayıt ve Bilgi Hizmetleri
Kayıt ve bilgi masaları Otel'in Kongre Merkezi'nde yer alacak, 07:30 ile 22:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Kayıt ücretine bilimsel oturumlar, kongre materyalleri (program kitabı, katılım belgesi, kongre çantası ve yaka kartı), sergi alanına giriş dahildir. Daha önce kayıt yaptıramayan katılımcılarımız kongre merkezinde kurulacak kayıt masalarından kayıt işlemlerini tamamlayabilirler.  

Konaklama Bilgileri
Kongre oteli olan Sueno Belek Deluxe Otel, aynı anda 3600 kişinin kullanabileceği büyük ve 22 salondan oluşan kongre merkezinin de olduğu bir kompleks içerisinde yer almaktadır. Ana oteller dışında birçok otel alternatifi sizler için rezerve edilmiştir. Daha detaylı bilgi için lütfen 'kayıt ve konaklama' bölümünü ziyaret ediniz.

Katılım Belgeleri
Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masalarından verilecektir.   

Yaka Kartları
Yaka kartları kayıt masalarından temin edilecektir. Yaka kartı olmadan kongre merkezine giriş imkanı olmayacaktır.

Sunum Kontrol Odası
Sunum kontrol odası kongre merkezinde bulunmaktadır ve kongre boyunca yüksek teknolojiye sahip cihazlarla hizmet kongre süresince hizmet vermektedir.    

İnternet Cafe ve Bilgi Merkezi 
İnternet Cafe ve Bilgi Merkezi kongre süresince 08:00 – 18:00 saatleri arasında katılımcılarımızın hizmetinde olacaktır.   

Ulaşım
Sueno Belek Otel Kongre ve Toplantı Merkezi Antalya Belek’te yer almaktadır. Kongre oteli ve web sayfamızda bulunan alternatif otellere Antalya Havaalanı’ndan isteğe bağlı olarak, ücret karşılığında transfer hizmeti sağlanacaktır. Transferler ile ilgili detaylı bilgileri “kayıt ve konaklama” sayfamızda bulabilirsiniz.

Otelin bazı önemli merkezlere uzaklıkları aşağıdaki gibidir:

  • Antalya Havaalanı – 40  KM
  • Antalya Otogarı -45 KM
  • Antalya Şehir Merkezi-43 KM
Mekik Servisler
Kongre süresince alternatif otellerden kongre merkezine ve kongre merkezinden alternatif otellere ücretsiz mekik servisi düzenlenecektir. Mekik servis saatleri kongre öncesinde duyurulacaktır.   

Hava Durumu
Mart ayında Antalya genellikle ılıman bir havaya sahiptir. Ortalama hava sıcaklığı 10°C - 15°C’dir. Akşamları serin olabilmektedir bu yüzden katılımcılarımızın yanlarında mevsimlik kıyafetler bulundurmalarını tavsiye ederiz.

 
LookUs & Online Makale