12. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi
10 - 13 Mart 2016 / Sueno Belek Kongre Merkezi, Antalya - Türkiye
Untitled Document

Davet

Değerli Meslektaşlarım,

12. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi’nin (KKVC) 10 - 13 Mart 2016 tarihleri arasında Antalya’da Sueno Belek Kongre Merkezi'nde yapılacağını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

12. Uluslararası KKVC’de Yenilikler Kongresinin bilimsel programı Kapak Zirvesi, Uluslararası Aritmi Forumu (IFA), Akdeniz Girişimsel Kardioloji (IC-MED) Toplantısı, Pulmoner Hipertansiyon Zirvesi, Kalp Yetersizliği Zirvesi, Hipertansiyon Zirvesi ve Erişkin Konjenital Kalp Zirvesi ile zenginleştirilecektir. Bunların yanı sıra Temel Kardioloji Eğitim Programı, İleri Ekokardiyografi Kursu, ECMO Kursu, Uygulamalı Aortik ve Mirtal Wet Lab Kursları, Anastomotik Simulasyon kursları da bilimsel programın diğer interaktif bölümlerini oluşturacaktır.

Program Komitesi, her sene olduğu gibi bu sene de ulusal ve uluslararası kateter laboratuvarları ve ameliyathanelerden yapılacak canlı yayınlar ve interaktif sunumlarla sizlere ilginç ve çekici bir program sunmak için en üst düzeyde çaba göstermektedir.

Kabul edilen tüm bildiriler içeriğine uygun olarak yazarların talebi üzerine, "The Journal of Cardiovascular Surgery” ya da “American Journal of Cardiology"’nin ekinde basılacaktır.

Sizleri kardiyologlar ve kalp damar cerrahlarını bir araya getiren tek uluslararası platform olan 12. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi için Antalya’ya davet etmekten büyük bir mutluluk ve kıvanç duyuyorum.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Ali OTO, FESC, FACC, FHRS, FISHNE
12. UKKVC’de Yenilikler Kongre Başkanı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
LookUs & Online Makale